Služby

Na této stránce bych vám ráda stručně představila, jaké služby nabízím a v čem jsem profesionál. Pokud nevíte, kdo je virtuální asistentka, doporučuji vám článek na mém blogu: Kdo je virtuální asistentka.

Pokud zde nenajdete žádnou mnou nabízenou službu, která by odpovídala vašemu přání, nebojte se a napište mi. Společně určitě najdeme nějaké řešení.

Administrativa

Pod pojmem administrativa si můžeme představit úplně cokoliv. Osobně do této kategorie zahrnuji například:

  • správu kalendáře
  • vytváření dokumentů (šablon)
  • přepisy textů z audia nebo ručně psaných formátování dokumentů

Více informací získáte zde.

Zákaznická podpora

Péče o zákazníky je pro každého podnikatele velice důležitá. Proto je potřeba tomu věnovat dostatek času.

  • budu za vás odpovídat na doručené e-maily
  • na komentáře na sociálních sítích

Co všechno obsahuje tento balíček si můžete přečíst zde.

Sociální sítě

Dostat se do hledáčku budoucích zákazníků a také se sem tam připomínat zákazníkům stávajícím můžete v dnešní době díky sociálním sítím. Je to velice živý organismus.

  • Upravím vaše příspěvky
  • naplánuji jejich publikování.

Co v této oblasti dále nabízím, si můžete podrobně prostudovat zde.

Cena za hodinu práce: 480 Kč

Jak bude vypadat naše spolupráce?

V první řadě si domluvíme termín osobní konzultace. Bude probíhat online přes službu, která je vám nejpříjemnější (Skype, Messenger, Zoom, Hangouts…). Během hovoru si ujasníme, jaké máte představy a požadavky (náplň práce, hodinový rozsah, způsob zadávání úkolů). Ujasníme si také cenu a fakturaci za odvedenou práci. A hlavně zjistíme, zda nám bude spolupráce vyhovovat po stránce lidské. Tato první seznamovací konzultace je bezplatná.

Pokud se domluvíme na spolupráci, bude následovat předávání případných přístupů, zaškolení a další podrobnosti.

Odpracovaný čas si měřím pomocí aplikace toggl.com, takže přesně budeme vědět na jakém úkolu, kdy a jak dlouho jsem pracovala. Tento čas nezaokrouhluji. Takže, když na úkolu strávím 27 minut, vyfakturuji vám 27 mimut a ne 30

Jednou za čas (za týden, měsíc dle dohody) vám budu posílat report, abyste měli přehled o celé spolupráci. Bude-li potřeba, může proběhnout on-line konzultace. Pokud bude potřeba udělat něco, kde vás nemohu zastoupit, budu vám takovéto úkoly posílat průběžně, abyste nebyli zavaleni a neztratili tak chuť cokoliv dělat.

Základním pilířem spolupráce je komunikace. Doporučuji svým klientům také pravidelná virtuální setkání, abychom si mohli říct, kde je případný problém nebo zda vše funguje tak jak má.

Těším se na naši budoucí spolupráci.