Technická konzultace

Veronika

Chtěli byste začít posílat e-maily, ale neumíte zacházet s mailingovým systémem? Chcete zjistit, jestli máte všechno správně nastavené? Máte magnet na kontakty a chtěli byste nastavit celou cestu zákazníka? Chcete se lépe orientovat v Canvě? Vysvětlit, jak funguje Simpleshop? Ukázat, jak si přidat další kalendář do svého Google kalendáře? Nastavit třídění pošty na svém Gmailu?

Tohle všechno a mnohem víc se dá zvládnout za jednu hodinu konzultace se mnou.

Anna Novotná koučka pro podnikatelky

„Prázdná složka „DORUČENÉ“ díky Technické konzultaci s Veronikou!

Je to taková úleva mít minimum příchozích e-mailů a ostatní bezpečně roztříděné ve složkách! Doporučuji skvěle efektivní konzultaci s Veronikou Haluzovou… Veronika byla absolutně úžasná. Sdílela jsem jí svou plochu a ona mě provedla postupně oběma e-mail schránkami, upozornila mě na specifika organizace každé z nich. Vysvětlila mi, jak používat štítky a rozdíly mezi gmailem a seznamem. Posdílela mi i tipy na řazení newsletterů, kterých odebírám hodně…a chci i nadále, učím se z nich – ale chci v tom mít přehled.“ 

Anna Novotná – koučka pro podnikatelky, www.annanovotna.cz

Konzultace probíhá přes Google Meet, kde vše společně nastavíme. Ještě předtím od vás ale potřebuji vyplnit dotazník, kam napíšete podrobnější informace o vás a hlavně tématu naší konzultace. Tak nejlépe posoudím, jestli je pro vás konzultace vhodná. Po odeslání vašeho dotazníku se vám do dvou pracovních dnů ozvu a domluvíme si konkrétní termín. (Kdybych se neozvala, napište mi prosím na e-mail veronika.haluzova@verhal.cz)

Jako BONUS k této konzultaci dostanete video návod se stručně psaným popisem, ke kterému se můžete kdykoliv vracet.

Cena hodinové konzultace je 1200 Kč