Reference

Bez zpětné vazby by to nešlo a já jsem ráda za každou, kterou dostanu. Pozitivní mě povzbudí jít dál a negativní posunou zase o krůček dopředu.

Můj profil najdete také ve vyhledavači Společně nahoru, kde také můžete sdílet svou zkušenost se mnou.

Maja Bourková

Maja Bourková

Rozmotávač myšlenek

„Veroniku Haluzovou mi seslali ze samotného podnikatelského nebe jako maják, který září nad bouřlivými vodami technikálií. Čím více pracuji s lidmi a nořím se do jejich duše, tím více mé technické schopnosti mizí za rohem.

Drobnosti na webu nebo rozesílka news, které jsem si před lety nastavila levou zadní, mi aktuálně hloubí vrásky na čele. Tohle okaté děvče mi často zachraňuje pozadí a zdá se, že pro ni neexistuje slovo nejde.

Do mých výzev ala „Help, help, potřebuju převést mailing z X na Y, vyhazuje mi to nějaký errory a netuším co s tím“ se vrhá s elánem sobě vlastním, aby se po pár hodinách vynořila s praporkem na nově obsazeném a dobytém území.

Její nadšení pro nové věci rozhodně nefunguje ve smyslu Zaplála a zhasla – přetavuje se hbitě a pružně do velké spousty znalostí a dovedností, které zdaleka neobsáhne označení Virtuální asistentka. Pro mne Verunka představuje Virtuální maják první technické pomoci a osobně ji doporučuji všem, kteří její kvalitu a preciznost opravdu ocení.“


Jana Jánová

Rebelská koučka

„Je to asi anděl, ale dělá věci, které nechci dělat, nebo na ně nemám čas, nebo se je nechci učit, nicméně podnikání je potřebuje.

  1. Nastavuje mailing, někdy napíše maily
  2. Upravuje podcasty
  3. Je další správkyní skupiny, ač to není vidět
  4. Propojuje systémy mailer, simple
  5. Někdy ji požádám o dost neobvyklou věc a stejně ji vyřeší, často zcela zajímavě a bez předsudků
  6. Mám ji ráda, práce s ní mne baví

Děkuji Veru, těším se na naši další spolupráci…“


RNDr. Petr Zajíček

Odborný pracovník Správy jeskyní České republiky, Fotograf, speleolog, spisovatel a publicista

„V prvé řadě musím konstatovat, že komunikace ze strany paní Haluzové byla příjemná, vstřícná, přátelská a zároveň věcná a profesionální. Paní Haluzová věnovala mé záležitosti dostatečný čas k tomu, aby mě i v této první konzultaci mohla co nejlépe a smysluplně odpovědět. Její poznámky byly cílené a pro danou věc přínosné. Nejen, že jsem se díky ní utvrdil ve skutečnostech, které jsem tušil, ale zároveň mi konzultace přinesla nové praktické poznatky, které v případě, že projekt začnu realizovat, budou zcela jistě ku prospěchu věci.

Poradenství paní Haluzové formou virtuální asistentky mohu plně doporučit dalším klientům. Přesvědčila mě, že opravdu ví, jak v podobných záležitostech správně poradit, dobře se orientuje v problematice a dokáže sofistikovaně nasměrovat realizaci daného projektu.“


Petr Červený

Petr Červený

Pohybový specialista, Local Gym

„S paní Veronikou Haluzovou spolupracuji několik měsíců a jsem moc spokojený. Využívám její službu pro tvorbu příspěvků na Facebookové firemní stránce. Během naší spolupráce vnímán jak se paní Veronika stále více umí naladit na potřeby našich zákazníků. Odezva na pravidelné příspěvky je velice kladná a i já se často příspěvky bavím. Navíc se sám učím tvořit další příspěvky, která mi jdou po vzoru příspěvků od paní Veroniky snadněji. děkuji a těším se na další spolupráci.“