Kdo jsem

Jmenuji se Veronika Haluzová a jsem šéfka vaší virtuální kanceláře.

Začínala jsem jako virtuální asistentka. O této práci jsem poprvé slyšela před hodně dlouhou dobou v jednom televizním interview. Zaujalo mě to, tak jsem si našla další informace, ale nakonec jsem myšlenku na práci VA odložila do pozadí.

Ona se ale brzo vrátila jako bumerang a čím víc jsem o práci virtuální asistentky přemýšlela, tím víc mi docházelo, že jsem vlastně celé roky něco takového dělala. V mé dlouholeté knihovnické praxi jsem se naučila vyhledávat informace, třídit je, vyhodnocovat, umím si poradit s citacemi, tvorbou diagramů i úpravou textů. Mou silnou stránkou se také stala krizová komunikace se zákazníky, kdy se mi dařilo uklidnit a s respektem vyjít i s nevrlými návštěvníky.

Už 4 roky pomáhám podnikatelům s rozvojem jejich podnikání a z práce virtuální asistentky jsme se plynule dostala k tomu, že nastavuji celý technický chod podnikání především začínajícím podnikatelkám, aby vše dávalo smysl, bylo jednoduché a přehledné a celá cesta zákazníka plynule vedla až k cíli. Podnikatelům také ráda zjednodušuji jejich život, protože jim poradím ty správné aplikace a vše pomohu nastavit nebo delegovat. A mám velkou radost z jejich pokroků a rozvoje.

Miluji jednoduchost, logiku a nové technologie. Také se ráda učím nové věci a nasávám informace jako houba. A všechny své dovednosti a znalosti ráda předávám dál a ukazuji všem, že není všechno tak složité a těžké, jak si myslí.

Věřím, že když člověk svou práci miluje a dělá ji s láskou a nadšením, tak mu jde od ruky a zvládne mnohem víc, než si myslí.

Kde ostatní končí s tím, že „to nejde“, já teprve začínám a vymýšlím, jak by to mohlo jít.