Kdo jsem

Jmenuji se Veronika Haluzová a jsem virtuální asistentka.

O práci virtuální asistentky jsem poprvé slyšela před dlouhou dobou v jednom televizním interview. Zaujalo mě to, tak jsem si našla další informace, ale nakonec jsem myšlenku na tuhle práci odložila do pozadí.

Ona se ale brzo vrátila  jako bumerang a čím víc jsem o práci virtuální asistentky přemýšlela, tím víc mi docházelo že vlastně celé roky něco takového dělám.

Mám dlouholetou praxi ve vyhledávání informací, jejich třídění, vyhodnocování, umím si poradit s citacemi, tvorbou diagramů i úpravou textů. Spoustu času jsem ale trávila i mimo archiv. Pracovala jsem v menších knihovnách, kde jsem potkávala spoustu lidí, od vystresovaných rodičů až po babičky, co si přišly popovídat. Mou silnou stránkou se tak stala i krizová komunikace se zákazníky, kdy se mi dařilo uklidnit a s respektem vyjít i s nevrlými návštěvníky.

Úplně mě nadchla představa, že bych vše, co mě baví, mohla dělat jako profesionál. Navíc mě lákalo být paní svého času, neohlížet se na “píchačky”, ale pracovat v dobu, kdy mám nejvíc energie a moci se víc se ohlížet na svůj biorytmus.

Pomáhala bych tím dalším lidem a mohla se tak podílet na rozvoji jejich podnikání a radovat se z jejich úspěchu.

Vstoupila jsem do Klubu virtuálních asistentek, který vytvořila úžasná Darja Janíčková. Zde se dozvídám další zajímavé informace a rozšiřuji si tím své dovednosti.

Miluji jednoduchost, logiku, nové technologie. Také se ráda učím nové věci a nasávám informace jako houba.

Věřím, že když člověk svou práci miluje a dělá ji s láskou a nadšením, tak mu jde od ruky a zvládne mnohem víc, než si myslí.

Stále je přede mnou dlouhá cesta (seberozvoj prostě nikdy nekončí) a já jsem šťastná, že po ní můžu jít a radovat se ze své práce a svých pokroků, stejně jako mě těší vidět spokojenost a rozvoj mých klientů.