Kdo jsem

profilová fotka

Jmenuji se Veronika Haluzová a jsem virtuální asistentka.

O práci virtuální asistentky jsem poprvé slyšela před dlouhou dobou v jednom televizním interviewu. Našla jsem si pár zajímavých informací, ale odložila jsem to do pozadí. Nicméně se to ke mně neustále vracelo jako bumerang. Začala jsem si tedy opět hledat informace a zjistila jsem, že vlastně celé roky něco takového dělám. Jsem vystudovaný knihovník, informační pracovník a muzeolog. Takže mám praxi s vyhledáváním informací, tříděním, rovnáním, vytvářením citací, diagramů, úpravou textů, komunikací se zákazníky…

Úplně mě nadchla představa, že bych vše, co mě baví, mohla dělat jako profesionál. A navíc bych pomáhala lidem a mohla se tak podílet na rozvoji jejich podnikání a radovat se z jejich úspěchu. Vstoupila jsem do Klubu virtuálních asistentek, který vytvořila úžasná Darja Janíčková. Zde se dozvídám další zajímavé informace a rozšiřuji si tím své dovednosti.

Miluji jednoduchost, logiku, nové technologie. Také se ráda učím nové věci a nasávám informace jako houba.

Věřím, že když člověk svou práci miluje a dělá ji s láskou a nadšením, tak mu jde od ruky a zvládne mnohem víc, než si myslí.

Stále je přede mnou dlouhá cesta (seberozvoj prostě nikdy nekončí) a já jsem šťastná, že po ní můžu jít a radovat se ze své práce a svých pokroků.