Administrativa

Pojem administrativa je ohromně široký a zahrnuje spoustu věcí. Uvedu zde alespoň některé oblasti, které spadají pod tento balíček. Pokud zde nenajdete, co hledáte… napište mi.

sedící žena, která píše na papír

Rešerše 

Potřebujete-li najít spoustu informací na určité téma, porovnat produkty nebo služby. Obdržíte je v přehledné formě, tak abyste s daty mohli jednoduše dále pracovat.

 

Formátování dokumentů

Upravím vám dokumenty dle předem zadaného formátu. Tak aby splňoval normy nebo byl podobný jinému již vytvořenému dokumentu. 

 

Uložení v potřebných formátech

Dokument potřebujete uložit třeba z Wordu do PDF, ODT.

 

Přepis ručně psaného textu, videa, audia

Svůj rukou psaný či namluvený text potřebujete přepsat do elektronického dokumentu. Všechen text přepíšu do požadovaného formátu, tak abyste s ním mohli dále pracovat.

 

Tvorba formulářů a dotazníků

Chcete-li od svých zákazníků získat určité informace, zpětnou vazbu o své činnosti. Dle vašich podkladů vytvořím formulář či dotazník, který pak odešleme vašim zákazníkům.

 

Správa doručené elektronické pošty

Ve vaší e-mailové schránce se kupí spousta zpráv a vy ztrácíte přehled, co je co. Roztřídím je do správných složek.

 

Organizace a údržba úložišť (Dropbox, Disk…)

Spousta dokumentů je potřeba sdílet s kolegy a je důležité si v nich udělat pořádek. Vytvořím srozumitelně pojmenované složky, které mají logickou strukturu.

 

Správa kalendáře a upomínání na důležité termíny

Pokud máte spoustu událostí v kalendáři, které je potřeba třídit a pravidelně připomínat a nechcete se tím zabývat. Vše vám pomůžu zorganizovat a připomenu vám důležité události. 

Cena za hodinu práce: 540 Kč

*po kliknutí budete přesměrování na stránky calendly.com, kde si zvolíte termín vaší konzultace.